Metoda Mojžíšové

Cvičební sestava podle Ludmily Mojžíšové je vyjímečná. Spojuje v sobě jednoduchost cviků, časovou a prostorovou nenáročnost a vysokou účinnost. Obecně se tato metoda vryla do podvědomí lidí jako cesta k možnému otěhotnění u párů, které mají s početím dítěte problém. Toto cvičení se však  uplatňuje i při léčbě skolióz, obstipaci, retenci moči, i jiných gynekologických problémů.

Podstata metody spočívá v reflexním ovlivnění bederní páteře, křížové kosti, kostrče, pánve, svalů pánevního dna a jejich vzájemné polohy. Prostřednictvím nervového systému  se tímto ovlivňují ženské pohlavní orgány ( zlepšení cévního zásobení, zkvalitnění  svalové a pojivové tkáně).  Mimo nesporných úspěchů při léčbě funkční sterility vykazuje tato metoda efekt při ovlivnění bolestivé menstruace, při nedokonalém vývoji dělohy, při řešení bolestivých svalů pohybového aparátu, skolióz, vadném držení těla. Tento postup nemůže ženu v žádném případě poškodit a je možné ji zavést jako metodu první volby při léčbě neplodnosti.

ODBORNÉ INFORMACE:

Frekvence procedur

Pokud žena, které se nedaří otěhotnět, nemá žádné další potíže týkající se pohybového aparátu, cvičí speciální cviky sama doma a dochází 1x za měsíc na mobilizace páteře a ošetření svalů pánevního dna ( do doby otěhotnění) . Doporučený počet návštěv je 6x.

Provádí

Speciálně vyškolení fyzioterapeuté na základě indikace (žádanky) od praktického lékaře či specialisty.

Kód 21221

 

Děláme i masáže a regeneraci pro veřejnost. Více informací na www.regenia.cz »